LAT   RUS

LIVEO baby

Ja mazulim pūšas vēders, tad visbiežākais iemesls ir baktērijas, kuras „ēdot” cukuru pastiprināti ražo gāzi. Dažreiz tas aprobežojas tikai ar vēdera burkšķēšanu, bet citreiz var izraisīt arī nevēlamas blakusparādības, tajā skaitā kolikas.

Labās bifidobaktērijas LIVEO baby pulverīšu sastāvā apēd lieko cukuru mazuļa gremošanas traktā. Ko tas dod? Pirmkārt – bifidobaktērijas neražo gāzi, tās no cukura ražo pienskābi, kā rezultātā vēderiņš vairs nepūšas. Otrkārt – gāzi ražojošajām baktērijām vairs nav ko ēst. Pie tam, tām nepatīk arī labās vielas, kuras izdala bifidobaktērijas BB12. Tā rezultātā mikroflora (baktēriju kopums) mazuļa zarnās maina sastāvu – no gāzi ražojošajiem uz bifidobaktērijām, un vēdera pūšanās jūtami mazinās.

Kāpēc LIVEO baby ir īpašs?

  • sastāvā tikai bifidobaktēriju celms BB-12. Bifidobaktērijas ir dabiska zīdaiņu mikrofloras sastāvdaļa un ir droša lietošanā mazuļiem.
  • Labi šķīstoši pulverīši atvieglo lietošanu – LIVEO baby šķīdināms nelielā daudzumā ūdens un ir ērti iedodams.
  • Satur prebiotiku – fruktooligosaharīdu – vielu, kas palīdz baktērijām ātrāk sākt savu labo darbu zarnu traktā.
  • Sastāvā nav aromātvielu vai krāsvielu, kā arī nav piena cukura un piena olbaltumu – produktā nav alergēnu.

Kā pareizi lietot?

Ieteicamā deva ir viena maisiņa saturs divas reizes dienā. Pulverītis jāšķīdina vēsā šķidrumā (ūdenī, sulā, pienā), ieteicams uzņemt kopā ar ēdienu. Ir divi lietošanas varianti:

  1. Pulverīti izšķīdināt ēdamkarotē ūdens vai piena un ar pipetīti sapilināt mazulim mutē.
  2. Pulverīti pievienot ēdienam mazuļa ēdienreizes laikā. Šeit ir jāseko lai gatavošanas brīdī ēdiens nav pa karstu (labās baktērijas var iet bojā!), un lai mazulis tiešām visu izēd.